Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Too Heavy 4 Halftime: alapos háttér a Metallicától az első idei bulihoz

1112tallicaEgy igen alapos dokumentarista videó kíséretében ismét jó minőségben, teljes egészében és hivatalosan megnézhető a Metallica múlt hétvégi koncertje a San Franciscó-i AT&T Parkból. A zenekar a Super Bowl 50-et megelőző hagyományos esti rendezvény headlinere volt.

Február 6-án adta első idei koncertjét a Metallica. James Hetfieldék headlinerként léptek fel a The Night Before nevű zenei rendezvényen: ez a rangos fesztivál az ötvenedik Super Bowlt volt hivatott felvezetni, és a buli érdekessége, hogy a San Franciscó-i AT&T Park azon kevés helyszín egyike hazai pályán, ahol főattrakcióként ezelőtt még sosem játszott a Metallica. James Hetfieldék eddig egyetlenegyszer léptek fel az 50 ezer férőhelyes baseball-stadionban, amikor 2005-ben ugyanitt ők nyitottak a Rolling Stonesnak.

A koncert felvétele már akkor felkerült a netre, de ezt utólag priváttá tették, hogy most megint kikerüljön egy hivatalos változat a teljes buliról, méghozzá egy több mint félórás háttérvideó kíséretében.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
+3 #6 Ambivalent 2016-02-16 12:54
Idézet - Draveczki-Ury Ádám:
Idézet - Ambivalent:
Ha már Master Of Puppets, Ádámot kérdezem, hogy: kaphatunk egy velős/átfogós Klasszikushock cikket a lemezről (így a 30. jubileum alkalmából)?
Tudom, van már egy írás, és nem becsülöm alá azt sem, ám az amolyan kritika jellegű inkább.

Igen, lesz. :)

Szuper, köszönet! :)
Idézet
 
 
+7 #5 Draveczki-Ury Ádám 2016-02-16 12:24
Idézet - Ambivalent:
Ha már Master Of Puppets, Ádámot kérdezem, hogy: kaphatunk egy velős/átfogós Klasszikushock cikket a lemezről (így a 30. jubileum alkalmából)?
Tudom, van már egy írás, és nem becsülöm alá azt sem, ám az amolyan kritika jellegű inkább.

Igen, lesz. :)
Idézet
 
 
+3 #4 Ambivalent 2016-02-16 12:02
Ha már Master Of Puppets, Ádámot kérdezem, hogy: kaphatunk egy velős/átfogós Klasszikushock cikket a lemezről (így a 30. jubileum alkalmából)?
Tudom, van már egy írás, és nem becsülöm alá azt sem, ám az amolyan kritika jellegű inkább.
Idézet
 
 
+11 #3 bogar 2016-02-15 20:13
Idézet - P:
Hallgatom... Hát gyerekek nem egy feldolgozás banda jobban játssza már el ezeket a dalokat sajnos.


A Rolling Stones-ban sem az a nagy truváj, ahogy nyomják a Satisfaction-s, hanem az, hogy ők írták! :-)
Idézet
 
 
+9 #2 Davidian 2016-02-15 19:46
Nagyon hervasztó ez az állandó Metallica fikázás. Nyilván a Justice turnéján feszesebben tolták, de azért én most is szívesen hallgattam volna őket élőben...
Idézet
 
 
-8 #1 P 2016-02-15 16:12
Hallgatom... Hát gyerekek nem egy feldolgozás banda jobban játssza már el ezeket a dalokat sajnos.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Alter Bridge - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Iron Maiden - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Anneke Van Giersbergen - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Lillian Axe - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Wackor - Budapest, Wigwam, 2005. március 18.