Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Tizennégy év után új lemezt ad ki a Zero Hour

Újjáalakult és a Frontiershoz szerződött a Zero Hour. A progresszív csapat visszatérő albuma május 13-án jelenik meg.

0308tipton

zerohour_cKét eredeti taggal, Jasun Tipton gitárossal és Erik Rosvold énekessel a fedélzeten tér vissza májusban a színtérre a progresszív kultbanda Zero Hour. A csapat új felállását Andreas Blomqvist basszer (Seventh Wonder) és Roel van Helden dobos teszi teljessé. A visszatérő lemez május derekán jön ki Agenda 21 címmel, csaknem másfél évtizeddel a legutóbbi, 2008-as Dark Deceiver után, és a Zero Hour hetedik soralbuma lesz.

A dallista az alábbi:

01. Democide
02. Technocracy
03. Stigmata
04. Memento Mori
05. Agenda 21
06. Patient Zero

A Techocracy című szám máris meghallgatható.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Voivod - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Poisonblack - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Watch My Dying - Gödöllő, Trafó, 2003. május 23.