Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Tizenkilenc év után új dallal jelentkezett a Diesel Machine

0402dieselmachineCsaknem két évtized után új lemezzel jelentkezik a Diesel Machine. A zenekar főarca Patrick Lachman, akit Rob Halford zenekarából, illetve a Damageplanből lehet ismerni.

Még 2000-ben jelent meg a Los Angeles-i Diesel Machine első albuma, a Torture Test, amely annak idején nem kavart túl nagy viharokat, de mivel Patrick Lachman gitáros akkoriban Rob Halford mellett is játszott, azért elég sok helyen lehetett hallani-olvasni róla. Lachman később bekerült a Damageplanbe is – immáron énekesként –, a zenekar pedig eltűnt, ősszel azonban érkezik a második nagylemez Evolve címmel. A tagságban Lachman mellet tott találjuk AJ Cavalier énekest, Rich Gonzales basszert és Shane Gaalaas dobost, a produceri feladatokat pedig Chris Collier látja el.

A Shut It című szerzemény máris meghallgatható.

 

Hozzászólások 

 
#1 Igor Igorovics 2019-04-02 16:20
Első osztályú groove metal! Várós lemez!
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Depeche Mode - Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2013. május 21.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Slayer - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Amorphis - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.