Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Then I’m Gone: önálló minialbum Frank Bellótól

Háromdalos minialbummal jelentkezett Frank Bello, az Anthrax basszusgitárosa. A címadó dal videója most megtekinthető.

anthrax_k2019_03

A Rare Bird kiadónál adta ki karrierje első szóló-EP-jét Frank Bello. Az Anthrax basszusgitárosa minden hangszert maga játszott fel a Then I’m Gone három dalában, a címadóban, az It Won’t Be Longban és a See Me Now-ban, a kiadvány ihletője pedig a zenész tavaly megjelent önéletrajzi könyve, a Fathers, Brothers, And Sons: Surviving Anguish, Abandonment, And Anthrax. Frank három rövid részletet is felolvas a kötetből az EP tulajdonképpeni B oldalán. „Életem néhány igen sötét időszakát is felidéztem, amikor megírtam a könyvet, és mivel újraéltem ezeket az élményeket, ezek a dalok születtek a dologból – mondja Bello. – A zene mindig is óriási eszközt jelentett nekem, hogy megbirkózzak a nehézségekkel. Úgy éreztem, jó alkalom kihozni ezeket a nótákat azoknak, akiket megérintett a könyv, és talán olyanoknak is, akiket még nem.”

A címadó dal klipje máris megtekinthető.

 

Hozzászólások 

 
#1 latexbaba 2022-11-08 08:57
Ez sajnos nagyon gyengus.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Fates Warning - Budapest, A38, 2013. október 16.

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

Rise Against - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.