Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

The Coffin Train címmel érkezik az új Diamond Head

Tavasszal új albummal tér vissza a színre a Diamond Head. A lemez már a második lesz a sorban Rasmus Bom Andersen énekessel a fronton.

0228diamondhead

Tavaly ősszel Budapesten is fellépett a Diamond Head, akik az utóbbi időben elég rendesen felpörgették a motort: a 2016-os, a banda nevét viselő album után, május 24-én máris érkezik a The Coffin Train című folytatás. Mindez igen gyors tempót jelent a csapatnál, hiszen a legutóbbi anyag előtt nyolc teljes éven át nem készítettek nagylemezt. A The Coffin Train a Silver Lining Music gondozásában kerül majd a boltokba. A zenekar felállását az alapító Brian Tatler gitáros mellett a legutóbbi lemezen képbe került Rasmus Bom Andersen énekes, Karl Wilcox dobos, Andy Abberley gitáros és Dean Ashton basszer alkotja.

 

Hozzászólások 

 
#1 Tulus 2019-02-28 17:04
Ha az új lemez is olyan fasza lesz, mint az előző, akkor nagyon várom :)
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

30 Seconds To Mars - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 13.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.