Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Testvér, te játssz a mélynek: új klip az Omentől

0903omenSzeptember elején jelent meg az Omen Huszonöt év című új albuma, amellyel azóta is folyamatosan koncertezik a zenekar. Nagyfi Lászlóék most bemutatták a Testvér, te játssz a mélynek klipjét.

Fennállásának huszonötödik évfordulóját ünnepelte tavaly az Omen, akik természetesen egy új lemezt is szenteltek a jeles jubileumnak. A Huszonöt év című anyag szeptemberben jelent meg. A felállás változatlan: Nagyfi László gitáros és Nagyfi Zoltán dobos mellett Koroknai Árpád énekes, Vörös Gábor basszusgitáros és Nagy Máté játszik a bandában.

A zenekar ezt megelőző legutóbbi albuma, amely egyben az első volt a sorban Koroknai Árpival a mikrofonnál, Nomen Est Omen címmel 2012-ben jelent meg.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
+2 #3 Rockersoul 2016-02-21 21:09
Hááátt igen, én sem tudom elviselni Koroknait az Omenben, nekem a Gubás féle károgós,karcos doom-os - súlyos Omen sokkal jobban bejött
Idézet
 
 
+6 #2 pekkae 2016-02-21 15:29
Omen a legjobb zenekar ebben az országban.
Idézet
 
 
+4 #1 bogar 2016-02-21 11:03
Basszus! Én nem bírom megszokni Koroknai Árpit az Omenben. Mindkettő kurva jó, csak együtt nem.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Peter Gabriel - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. május 6.

 

Orphaned Land - Budapest, Club 202, 2013. október 4.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2013. július 9.

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Psychotic Waltz - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.