Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Tavasszal érkezik a Moonspell új nagylemeze

1122moonspellExtinct címmel a Moonspell is új albummal jelentkezik jövő tavasszal. A portugál csapat friss anyaga Jens Bogren producerkedése mellett készült az örebrói Fascination Street stúdióban.

A felvezető sajtóközlemény szerint a Moonspell új albuma igazán sötétre sikeredett, amely megmutatja a frissebben érkezett gót metalosoknak, hogyan is kell ezt a zenét igazi lélekkel és tartalommal, valódi érzelemgazdagsággal elővezetni. Fernando Ribeiróék jelenleg az osztrák Napalm kiadónál dolgoznak, producerük pedig Jens Bogren (Amon Amarth, Paradise Lost, Opeth satöbbi) volt. Az albumra olyan dalok kerülnek fel, mint az Until We Are No More (Breathe), a Medusalem, a Funeral Bloom, a Domina, a La Baphomette, a The Last Of Us, az A Dying Breed, a Malignia, az Extinct és a The Future Is Dark.

A Moonspell legutóbbi lemeze, a kettős Alpha Noir / Omega White 2012 tavaszán jelent meg.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
+2 #1 Khold 2014-11-22 20:20
Jó lesz :-)
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Alter Bridge - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Nevermore - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

After All - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.