Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Szeptemberben jelenik meg a második siljés The Gathering album

Szeptember 12-én érkezik a The Gathering új lemeze, a Disclosure, amely már a második lesz a mikrofonnál Anneke Van Giersbergen utódjával, Silje Wergelanddal. A lemezről már két dal is meghallgatható.

„A Disclosure a legszemélyesebb zenei utazás, amit a zenekar valaha is tett", mondja Frank Boeijen billentyűs. „Ez a szövegre és a zenére egyaránt áll. A lemez az elektromos és az organikus hangzások nagyszerű házasságát adja, és nagyon sokszínű dalokat rejt. A hosszú, epikus nótákkal pedig hűek maradtunk önmagunkhoz. Hihetetlenül büszkék vagyunk erre az anyagra, amiben egyaránt benne van, amiben a legjobbak vagyunk, és a kísérletek iránti vonzalmunk is visszatükröződik rajta."

A lemezre az alábbi dalok kerülnek fel:

01. Paper Waves
02. Meltdown
03. Gemini I
04. Heroes For Ghosts
05. Missing Seasons
06. See For Miles
07. Paralyzed
08. Gemini II

A Meltdown című új The Gathering szerzemény itt meghallgatható, és elsődleges érdekessége, hogy Boeijen is megcsillogtatja benne hangadottságait. A klipesített Heroes For Ghosts című dal már tavaly óta ismert. Silje Wergelanddal készített legutóbbi interjúnkat itt olvashatod.

Kapcsolódó hír, hogy május 30-án a csapat egykori énekesnője, a Gatheringből 2007-ben dobbantott Anneke Van Giersbergen ismét Budapesten koncertezik. További információk a Concerto honlapján.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anneke Van Giersbergen - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Voivod - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Stratovarius - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.