Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Ősszel érkezik a hetes Unearth, bemutatták az első dalt

Incinerate címmel bemutatta első új dalát az Unearth. A szám a metalcore-osok ősszel megjelenő új lemezén, az Extinction(s)-ön kap majd helyet.

0703unearth

A 2014-es Watchers Of Rule óta nem adott ki új albumot a bostoni Unearth, ősszel azonban a Century Mediánál végre megérkezik a banda hetedik stúdióalbuma. Az Extinction(s) lemezt Will Putney producerrel készítették el, a dobokat pedig Adam Dutkiewicz segítségével rögzítették. „Az Incinerate a korai anyagaink nyers agresszióját és súlyosságát hozza, de közben azt is megmutatja, meddig jutottunk azóta zenekarként”, mondja az elsőként bemutatott dalról Trevor Phipps énekes. További információk a lemezről és a megjelenést követő turnékról hamarosan.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Alter Bridge - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.