Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Senkiben sem bízik a Devildriver

0503dezMájus 13-án, Trust No One címmel jelenik meg a Devildriver új nagylemeze. A zenekarban két új tag is debütál Neal Tiemann gitáros és Austin D'Amond dobos személyében.

Az utóbbi időszak elsősorban a Rivals albummal visszatért Coal Chamberről szólt Dez Fafara számára, de az énekes természetesen nem állította le másik zenekara, a Devildriver ténykedését sem. A némileg átalakult felállású banda Los Angelesben, a Seahorse Sound stúdióban dolgozott az új nagylemezen Mark Lewis producerrel, hogy összerakja új anyagát, amely az első lesz Neal Tiemann gitáros és Austin D’Amond dobos csatlakozása óta. A megjelenés dátuma május 13., a kiadó továbbra is a Napalm lesz, és most már a címet is tudjuk: Trust No One.

A zenekar legutóbbi lemeze 2013-ban jött ki Winter Kills címmel.

 

Hozzászólások 

 
+2 #1 Sárvári Gábor 2015-11-19 16:40
Bírom a dolgaikat. De kellett a vérfrissítés. Kíváncsian várom milyen lesz az album. Remélem atom paraszt!
A Facebook oldalukon közzétettek egy képet, lehet hogy az lesz a borító?
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Portnoy, Sheehan, MacAlpine, Sherinian - Budapest, PeCsa Music Hall, 2012. október 19.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Voivod - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Destruction - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.