Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Saját zenekarával jön Budapestre a Nile egykori gitárosa

A Narcotic Wasteland december 11-én a Turbina Kulturális Központban adja első magyarországi koncertjét.

1128_narcotic_wasteland

Először lép fel Magyarországon a Narcotic Wasteland, Dallas Toler-Wade zenekara, aki korábban a Nile gitárosaként és dalszerzőjeként vált ismertté. A trió technikás, nyers és intenzív hangzásvilágáról ismert, jelenleg új lemezen dolgozik, közben pedig nagyszabású turnét bonyolít le. A budapesti koncert különlegessége, hogy a saját dalok mellett olyan Nile-számok is elhangzanak majd, amelyeket eredetileg Toler-Wade írt, így a rajongók igazán exkluzív élményre számíthatnak.

Az est hazai fellépői a budapesti death metal színtér két erős szereplője lesznek. A technikás és old-school elemeket ötvöző Cryptic Remains már több kelet-európai állomáson is a Narcotic Wasteland vendégeként játszott, és akiktől rendkívül feszes és energikus előadás várható. Velük együtt színpadra lép a melodic death metalban utazó Nefalem is, az idei Wacken Metal Battle magyar győztese. 

Jegyeket a tixa.hu oldalon vehetsz. Részleteket itt találsz.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Perfect Symmetry - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

Die Hard - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.