Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Run With The Devil: közös dalban Nergal és Jørgen Munkeby

A Napalmhoz szerződött és új dalt mutatott be a Me And That Man. Nergal sötét, de lágyabb irányultságú szólóprojektje jövőre ismét lemezzel jelentkezik.

1207meandthatman

Run With The Devil címmel tett közzé friss dalt a Behemoth-főnök Adam Darski, azaz Nergal sötét blues/folk/country-projektje, a Me And That Man. A szám érdekessége, hogy a norvég jazzblacker Shining főnöke, Jørgen Munkeby is vendégeskedik benne. A projekt nemrég a Napalmhoz szerződött, és ha minden igaz, jövőre megjelenik a második lemezük is.

Nergal közben persze a Behemothtal is turnézik, február 4-én Budapesten is meg lehet nézni őket a Slipknot vendégeként. Részletek itt.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Red Dragon Cartel - Budapest, A38, 2014. május 5.

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Lillian Axe - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.