Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Riki Church nélkül folytatja a Junkies

Huszonhat év után kilépett a Junkiesból Riki Church. Egyelőre nem tudni, ki áll majd a csapatban a basszusgitáros helyére.

0314junkies

„Tisztelettel tájékoztatjuk közönségünket és a nyilvánosságot arról, hogy Riki Church és a Junkies zkr. útjai a tegnapi napon elváltak. Rikinek nagyon sok sikert kívánunk!”, jelent meg vasárnap a Junkies facebookos oldalán. A basszusgitáros – polgári nevén Biricz Tibor – távozása mindenképpen korszakhatárt jelent a csapat életében, hiszen mind zeneileg, mind imázs tekintetében a Junkies alapvető részét jelentette.

Bővebb részleteket egyelőre sem a távozás okáról, sem az utódlásról nem tudunk, az Index írása szerint Riki hónapok óta visszatért az Egyesült Államokba, ahonnan a ’90-es években részben a Junkies miatt költözött haza.

 

Hozzászólások 

 
#5 Medve László 2020-06-23 08:10
Vagy Szasza váltja Szekerest a Junkies-ban. :D
Idézet
 
 
#4 bogar 2020-06-22 22:53
Szasza meg lelécelt a Zorall-ból. Szekeres beszáll ide, Hangya oda és mehetnek a sika, kasza, léc bulik dupla gázsiért!
Idézet
 
 
#3 Claudius Oltarimanus 2020-06-22 13:14
Szerintem elkezdett túlságosan Fenyő Mikire hasonlítani és a többiek addig cikizték miatta, amíg megsértődött....:-)))
Idézet
 
 
#2 Ronin 2020-06-21 20:27
Én személy szerint 2019 október 18-án voltam Egerben az (eddigi) utolsó Junkies koncertemen.. ott sem volt Riki! Valami rémlik, hogy Barbaró(?) vagy Szekeres(?) egy félmondattal jjelezte, hogy hogy Riki "beteg" (?), ezért beugró van helyette. (Sajnos a beugró nevére nem emlékszem, de amúgy jól nyomta) Fényképeim vannak a buliról...
Idézet
 
 
#1 Medve László 2020-06-21 18:23
Tiniként az első 2 (3?) albumok meghatározó volt számomra, de a mostani zenéikben (talán a világ változása miatt is) már nem látok semmit, ami...
Azóta a zenei ízlésem is sokat fejlődött, de azokat az albumokat (vagyis inkább dalokat az albumokról) még ma is szívesen hallgatom néha.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Depeche Mode - Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2013. május 21.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

After All - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Sodom - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.