Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Rex: „Elveszítettem a szenvedélyt a Down iránt”

Jimmy Bower dobos után Rex Brown basszusgitáros is megerősítette, hogy kikerült a Downból, tehát innentől kezdve tényleg nem érdemes az egykori Pantera basszer és a New Orleans-i sludge/southern istenek további együttműködésében reménykedni.

„Hivatalosan is kikerültem a zenekarból", erősítette meg a Downból történt távozásának hírét az 8countnews.comnak Rex Brown. „A dolgok eljutottak egy pontig, és jobb, ha csinálják a dolgukat. Ott van nekik basszusgitárosnak Patrick Bruders, én pedig valahogy elveszítettem a szenvedélyemet egy idő után a dolog iránt. Egyéb rendezendő problémák is támadtak, és úgy alakult, hogy jobb, ha elválnak útjaink."

Rex innentől fogva kizárólag Vinny Appice-szel közös új zenekarára, a Kill Devil Hillre koncentrál, amely szórványosan ugyan, de már koncertezget az Egyesült Államokban: augusztus 8-án Las Vegasban, augusztus 10-én Los Angelesben játszanak.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Red Dragon Cartel - Budapest, A38, 2014. május 5.

 

Anneke Van Giersbergen - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Orphaned Land - Budapest, Club 202, 2013. október 4.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.