Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Raymond Rohonyi is szerepelni fog Liv Kristine következő szólólemezén

Decemberben, tizenhárom év után ismét egy színpadon állt Liv Kristine Espenaes és Raymond István Rohonyi, a Theatre Of Tragedy első korszakának meghatározó párosa. Az apropót Liv aktuális szólóturnéja adta, és a mostani tervek szerint Ray az énekesnő következő szólóalbumán is vendégszerepelhet.

1212livray

„A legutóbbi lemezem a Leaves’ Eyes új albuma volt, a King Of Kigns, szóval a következő album egy újabb Liv Kristine-szólólemez lesz”, mondta a Bravewordsnek az énekesnő. „Nagyon szeretném, ha a gitárosom, Thorsten Bauer írna egy dalt Raynek.. Már mondtam is a kiadónak, hogy olyasmi lenne az album, mint a Vervain, és tökéletes lenne, ha Ray is vendégszerepelne rajta.” „Beszéltünk a dologról”, tette hozzá Rohonyi. „Liv szeretné, ha hörögnék egy kicsit a következő lemezén, de ez természetesen nem jelenti azt, hogy visszatérnék a zeneiparba. Maradt még bennem ebből az egészből valamennyi, szóval élveztem a mostani fellépéseket, de a dolog üzleti része egyáltalán nem hiányzik. Nincs is manapság sok értelme már ennek, ha az ember nem úgy csinálja, mint Liv, akinek ott van ez a több csapat meg a stúdió meg az összes többi. Norvégiában meg aztán pláne különösen nehéz megélni a zenélésből, hiszen minden rohadt drága.”

A mostani fellépésekről Liv mindenesetre nem tervez videóanyagot megjelentetni.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Voivod - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2005. november 12.

 

Watch My Dying - Gödöllő, Trafó, 2003. május 23.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.