Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Rage: új szám és videó a The Dillinger Escape Plantől

Meghallgatható egy új dal a The Dillinger Escape Plantől. Greg Puciatóék a rapper Jarren Bentonnal közösen rakták össze a Rage című számot a Converse CONS EP-sorozat részeként.

A Converse CONS sorozat lényege, hogy olyan előadók röffennek össze a brooklyni Converse Rubber Tracks stúdióban, akik egyébként aligha kereszteznék egymás útját, így azonban közösen dolgoznak, és ebből rendszerint valami értelmes sül ki. A Dillinger legutóbbi friss szerzeménye szintén egy speciális kiadványon látott napvilágot: ez volt a Happiness Is A Smile, amely a tavalyi amerikai turnéra jött ki kizárólag bakeliten és kazettán.

A Rage videója alább megtekinthető.

 

Hozzászólások 

 
+1 #1 JigsawJohnny 2014-10-04 17:44
Hát én általában nyitott vagyok mindenfélére, de ez eléggé lapos lett...
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Riverside - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 6.

 

Die Krupps - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Slayer - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Destruction - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.