Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Otthagyta a Lords Of Black sorait Ronnie Romero

Kilépett eredeti zenekarából, a Lords Of Blackből Ronnie Romero. A spanyol csapat ugyanakkor a Rainbow énekese nélkül is megy tovább.

0310lordsofblack

A chilei származású Ronnie Romerót a Rainbow újkori feléledése révén ismerte meg a világ, és az énekes azóta be is került a nemzetközi rockzenei vérkeringésbe. Ezek után nem csoda, hogy egykori főcsapatára, a spanyol Lords Of Blackre már nem is maradt ideje: csaknem öt év után otthagyta a formációt, akikkel három nagylemezt jelentetett meg, a legutóbbit tavaly tavasszal, Icons Of The New Days címmel.

Tony Hernandót, a Lords Of Black főnökét érthető módon nem töltötte el különösebb örömmel Romero döntése, de nyilatkozata szerint tiszteletben tartja azt (nem mintha lenne más választása…), és új énekest keres. A zenekar legközelebbi lekötött bulija jövő augusztusban lesz a Leyendas Del Rock fesztiválon, és egy sor új dal is készen áll, vagyis tényleg „csak” meg kell találni a megfelelő embert…

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Within Temptation - Budapest, PeCsa Music Hall, 2014. március 14.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

30 Seconds To Mars - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 13.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Watch My Dying - Gödöllő, Trafó, 2003. május 23.