Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Ørdøg: itt a második a Tíz fekete dalból

1017ordogTíz fekete dal címmel jelent meg a hónap első napjaiban az Ørdøg bemutatkozó nagylemeze. A Superbutt legismertebb felállásának magját tömörítő, ám már végig magyar nyelven éneklő csapattól most meghallgatható még egy dal.

Rendkívül záros határidőn belül nálunk is olvashatsz majd egy alapos interjút az Ørdøg zenekar megalakulásáról és a háttérről, így a részletekbe most nem megyünk bele: a lényeg, hogy az új csapatot a zenekart Vörös András énekes, Szentpéteri Zsolt gitáros, Mahboubi Salim basszusgitáros és Szűcs Péter dobos alkotja, vagyis a Superbutt legismertebb felállásának tagsága – mínusz Szűcs Szabolcs gitáros –, első lemezük pedig Tíz fekete dal címmel, a novemberi HammerWorld mellékleteként jelent meg. Az album öt dalában a Hollywood Rose-ból és az Actionből ismert Takács „Vilkó” Vilmos keze is benne volt, egy további szerzeményben pedig a wackoros Nagy-Miklós Péter szólózik.

A már ismert Melankólia dal mellett alább a Mind (Ha nekem játszol) című szám is lefülelhető.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Psychotic Waltz - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Within Temptation - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.