Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Onslaught: Keeler helyett Turbinnel

0901turbinSy Keeler énekes helyett az Anthrax első lemezéről ismert Neil Turbinnel áll majd színpadra a brit Onslaught a következő amerikai turnén. A döntés hátterében egészségügyi problémák állnak Sy családjában.

Nem tud részt venni az Onslaught Thrash Invasion néven futó észak- és dél-amerikai turnéján Sy Keeler énekes, akinek fia súlyos, közelebbről meg nem határozott betegségben szenved. A frontember ebben a helyzetben nem kíván távol lenni tőle és a családjától. A zenekar Sy egyetértésével végül Neil Turbinnel, az Anthrax első énekesével (a képen) indul majd neki a turnénak, akit annak idején Scott Ianék első lemezén, a Fistful Of Metalon lehetett hallani. A körút október 23-án startol New Yorkban, és az Artillery kíséri majd el rajta az Onslaughtot. Egyelőre nem tudni, hogy a Turbin-féle kooperáció csak alkalmi jellegű, és kizárólag erre a turnéra szól, vagy később is kitart.

Keelerék legutóbbi lemeze tavaly jelent meg VI címmel.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Lillian Axe - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Watch My Dying - Budapest, Süss Fel Nap, 2005. február 8.

 

Wackor - Budapest, A38, 2004. szeptember 29.