Shock!

május 13.
szerda
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Októberben végre tényleg itt a Skinlab visszatérő albuma

Overcoming címmel bemutatta visszatérő albuma egyik dalát a Skinlab. A Bay Area-i modern thrasherek lemezének címe Venomous lesz.

0811skinlab

Októberben, az Art Is War kiadónál érkezik a Skinlab visszatérő nagylemeze. Az Ulrich Wild producerrel elkészített lemezen Steev Esquivel basszer/énekes társai Steve „Snake” Green és Marcos Medina Rivera gitárosok, illetve Fabian Vestod dobos. A lemezről egyelőre nem tudni sok részletet, de az első dal Overcoming címmel máris meghallgatható – a még tavaly bemutatott Dead Tomorrow mellett.

A Skinlab annak idején a korszak egyik legerősebb modern thrash/extrém metal kinyilatkoztatását tette le az asztalra az 1997-es Bound, Gagged And Blindfolded lemezzel. Legutóbbi albumuk 2009-ben jelent meg The Scars Between Us címmel.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Hirdetés

Kereső

Hirdetés

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Megadeth - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. április 8.

 

Thaurorod - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

After All - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Jerry Lee Lewis - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2010. október 31.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.