Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Nyolc év után érkezik az új Underoath, két dal is meghallgatható

Rapture címmel megnézhető egy friss videóklip az Underoath új nagylemezéről. Az Erase Me április 6-án jelenik meg.

0322underoath

underoath_cJövő hónap elején tér vissza új, sorrendben nyolcadik nagylemezével az Underoath. A keresztény metalcore-osok a Fearless kiadónál jelentetik meg a Rapture-t, amelyet Matt Squire producerrel készítettek. Ez lesz a zenekar első lemeze 2015-ös újraindulásuk óta, a legutolsó Ø (Disambiguation) 2010-ben került a boltokba.

A lemezre az alábbi dalok kerülnek fel:

01. It Has To Start Somewhere
02. Rapture
03. On My Teeth
04. Wake Me
05. Bloodlust
06. Sink With You
07. Ihateit
08. Hold Your Breath
09. No Frame
10. In Motion
11. I Gave Up

A lemezről már két dal is meghallgatható.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
#1 revdav11 2018-03-22 20:44
A cikkből kimaradt, hogy nyáron jönnek a Dürerbe!

Amúgy az első szám kifejezetten tetszetős, a Rapture már nem annyira, de kifejezetten várom.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

The Treatment - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Depeche Mode - Budapest, Puskás Ferenc Stadion, 2013. május 21.

 

Sting - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2011. június 30.

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Helloween - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.