Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Nézd meg a Periphery új klipjét!

Megérkezett a marylandi progresszív/djent nagyágyú Periphery új klipje, a Scarlet, amelyet Wes Richardsonnal készítettek el Misha Mansoorék. A videó a zenekarhoz méltó módon bizarr és egyéni.

„Az első lemezünk nagyon változatos volt, és nagyjából kijelöltük rajta magunknak a kereteket”, mondja a tavaly nyáron megjelent II – This Time It’s Personal lemezről Misha Mansoor gitáros. „Így aztán most kísérletezhettünk és ráerősíthettünk bármelyik irányba úgy, hogy a dolog nem hangzik sem túl furcsán, sem erőltetetten. Ez volt az első alkalom, amikor már tényleg zenekarként dolgozhattunk együtt a lemez dalain, ami tök jó, mert már nem egyedül én vagyok benne a zenében.”

A klip alább megtekinthető.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Treatment - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Uriah Heep - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. szeptember 21.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

After All - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.