Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Nem próbáltunk meg úgy tenni, mintha közönség is lenne a teremben”

Július 16-án koncertanyaggal jelentkezik a Paradise Lost. Az At The Millről máris meghallgatható az első dal.

0317plost

paradiselost_cAt The Mill címmel rögzítette különleges koncertlemezét tavaly novemberben a Paradise Lost. Mint az időpontból sejthető, az At The Millt közönség nélkül vették fel Yorkshire-ben, a The Mill Nightclub nevezetű helyen. Az Ash Pears által rendezett, Jaime Gomez Arellano által kevert anyag nyár derekán meg is jelenik Blu-rayen, CD-n, illetve digitális formátumokban. „Nem próbáltunk meg úgy tenni, mintha közönség is lenne a teremben – mondja a kiadványról Gregor MacKintosh gitáros. – Ehelyett inkább egy privát fellépés haldokló változata ez. És ugyan sosem vagyunk elégedettek semmivel, most valahogy kicsit talán mégis kevésbé érezzük magunkat nyomorúságosan a végeredmény láttán. Majdnem jó volt végre első ízben élőben játszani az új, Obsidian lemezről is.”

A Darker Thoughts felvétele máris megtekinthető a kiadványról, további részletek hamarosan. A kiadó természetesen a Nuclear Blast lesz.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Fates Warning - Budapest, A38, 2013. október 16.

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

Whitesnake - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. július 13.

 

Orphaned Land - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

ZZ Top - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2009. október 15.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.