Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Négy év szünet után új dallal jelentkezett az Ad Astra

Meghallgatható a budapesti prog/thrasher Ad Astra új, szöveges videóval megtámogatott szerzeménye. A Feedlot Of The Tame a csapat első új dala a négy évvel ezelőtt megjelent Open Wide lemez óta.

0912adastra

Hosszú, kényszerű csend után újra aktivizálta magát a budapesti prog/thrasher Ad Astra. A csapat felállása ismét változott, és a most bemutatott új dalban már a nemrég csatlakozott dobos, Kiss Gergely játéka hallható.

A Feedlot Of The Tame felvétele és keverése Vári Gábor keze alatt a szegedi Black Hole Sound stúdióban készült, és egyben előhírnöke egy készülődő új EP-nek is, amely a tervek és remények szerint legkésőbb jövő elején napvilágot lát.

 

Hozzászólások 

 
+1 #1 Cs 2016-10-14 10:59
Fasza kis nóta! Bejövős.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Lillian Axe - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Wisdom - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2005. november 12.