Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Nagyobb helyre költöztették a vasárnapi Ensiferum-koncertet

0930ensiferumA nagy érdeklődésre való tekintettel nem a Club 202-ben, hanem a Barba Negrában ad koncertet a finn Ensiferum március 15-én. A zenekar a frissen kiadott One Man Army lemez kapcsán érkezik hazánkba.

Február 24-én jött ki a Metal Blade-nél a finn Ensiferum új albuma, az Anssi Kippo producerrel rögzített One Man Army. A banda szerint a munka eredménye kétségtelenül az eddigi legjobb Ensiferum-lemez lett úgy a dalok, mint a hangzás tekintetében: közléseik szerint az anyag roppant változatos, és minden dal önmagáért beszél ahelyett, hogy valamelyik korábbi szerzeményük másolata lenne.

A csapat tavaly a RockPart Fesztiválon is fellépett, idén március 15-én pedig ismét Budapesten játszanak a Concerto szervezésében. Az eredetileg a Club 202-be tervezett koncert iránt akkora érdeklődés mutatkozott, hogy a szervezők végül egy nagyobb helyre, a Barba Negrába tették át a bulit. További részletek itt.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Cloudscape - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Perfect Symmetry - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Helloween - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Amorphis - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.