Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Nadir: decemberben új album, itt a második szám

December 4-én jelenik meg a Nadir új lemeze, a The Sixth Extinction. A The Debris Archipelago című első dal máris meghallgatható.

0119nadir

A hazai NGC Prod. és a fehérorosz GrimmDistribution közös kiadásában érkezik egy hónap múlva a Nadir következő albuma, a The Sixth Enxtinction. Tauszik Viktorék hatodik lemeze ennek megfelelően The Sixth Extinction címmel lát majd napvilágot év végén, de az elnevezés nem pusztán ennek az alkalomnak szól. Újabb konceptanyagról van ugyanis szó, amely a jelenkori, sorrendben a hatodik – az emberiség által előidézett – nagy kihalási hullám témáját járja körül.

A lemez beharangozójaként a The Human Predator című dalt már tavasszal bemutatták, étvágygerjesztőnek pedig most itt egy újabb szerzemény az albumról The Debris Archipelago címmel.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Iron Maiden - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

K3 - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Watch My Dying - Gödöllő, Trafó, 2003. május 23.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.