Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Muszáj gyorsan cselekednünk, mert különben semmi sem marad”

0505livKing Of The Damned címmel meghallgatható egy új dal a Liv Sintől. A zenekar motorja és lelke Liv Jagrell, a Sister Sin egykori énekese.

Áprilisban jelent meg a Liv Sin első albuma, a Follow Me, ám Liv Jagrell máris új dallal jelentkezett. A King Of The Damned az állatvédelem jegyében írt szerzemény, és a csapat egy svéd állatvédő szervezettel, a Djurens Rätt-tel közös kampány keretében jelentette meg. „Ezzel a dallal mindenkit tettre szólítunk, hiszen az emberiség hamarosan a világ teljes vadon élő állatvilágát kipusztítja”, mondja a számról az énekesnő. „Muszáj gyorsan cselekednünk, mert különben semmi sem marad. Emlékeztek Az oroszlánkirályra? Na, hát nemsokára a dzsungel összes királya elpusztul – ehelyett az elátkozottak királyai maradnak csak.”

A szám összes bandcampes bevétele az említett állatvédő szervezetnek megy.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Alter Bridge - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

The Treatment - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Red Dragon Cartel - Budapest, A38, 2014. május 5.

 

Die Hard - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.

 

Wackor - Budapest, Wigwam, 2005. március 18.