Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Modernizálni akartam a hangzásunkat, hogy felfrissítsük a zenekart”

Tizenkét év után ősszel új lemezzel jelentkezik a Staind. A Confessions Of The Fallen első előzetes dala máris meghallgatható.

0419staind

Lowest In Me címmel új dalt mutatott be a Staind, ősszel pedig megérkezik az ezredforduló utáni évek egyik kiemelkedően sikeres amerikai poszt-grunge/nu metal-alakulatának első albuma a 2011-es Staind után. A Confessions Of The Fallen a nyolcadik album lesz Aaron Lewiséktól, és tíz szám kerül fel rá. „Modernizálni akartam a hangzásunkat, hogy felfrissítsük a zenekart – mondja Aaron. – Mindenképpen felismerhetők vagyunk, de közben mindenki hallhatja majd, hogy odafigyeltünk és megértettük, milyen hangzásokat és megközelítéseket tudunk felhasználni, amik talán még nem is léteztek a legutóbbi alkalommal.” „Aaron hangja összekeverhetetlen, mint ahogy a dalaink is – teszi hozzá Mike Mushok gitáros. – Összejöttünk, és nagyon sokat dolgoztunk az irányon. Mindannyian roppant elégedettek vagyunk a végeredménnyel.”

A csapat nyáron a Godsmackkel közösen indul amerikai turnéra. További részletek a lemezről hamarosan.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Within Temptation - Budapest, PeCsa Music Hall, 2014. március 14.

 

Orphaned Land - Budapest, Club 202, 2013. október 4.

 

Rise Against - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Overkill - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

30 Seconds To Mars - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 13.