Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Möbius: meghallgatható a Darknet Surfer első szerzeménye

Bemutatta első dalát a Darknet Surfer. A zenekarban a magyar underground színtér neves zenészei egyesítették erőiket.

0521dns

Két éve alakult meg Darknet Surfer, ahol Berszán Miklós gitáros (Room Of The Mad Robots), Budai Béla dobos (Moby Dick, ex-Leander Rising), Mahboubi Salim basszusgitáros (Ørdøg, ex-Superbutt) és Oláh Szabolcs énekes (after@all, FreshFabrik) zenél együtt. A banda tavaly télen beindította a rakétákat, és idén több dallal, és a közeljövőben egy koncept-nagylemezzel fog jelentkezni. „Az elkészült dalok közül az első a Möbius, ami egy érdekes, és talán eddig még rockzenekar által nem feldolgozott téma köré szerveződő és több meglepetést ígérő nagylemez első hírnöke és ízelítője. Innentől kéthavonta jelentkezünk majd a lemez dalaival és vizuális alkotásaival”, mondja a csapat.

A Möbius alább meghallgatható.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Treatment - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Royal Hunt - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Riverside - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 6.

 

Psychotic Waltz - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Wisdom - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 14.