Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Minden lemezünk külön utazás, és sosem ugyanarra a helyre vezet”

Október 15-én új albummal jelentkezik a lengyel Hate. A Rugiáról már két szám is meghallgatható.

0917hate

A Metal Blade-nél érkezik jövő hónap derekán a Hate új nagylemeze, a Rugia, amelyet ismét Michał Staczkun producerrel készítettek a lengyel death metalosok. A csapatban új dobos játszik az egészségügyi problémák miatt távozni kényszerült Pavulon helyén Nar-Sil (Neolith, Virgin Snatch, Embrional) személyében. „Egyértelmű volt nekem, hogy zenei és szövegi értelemben egyaránt a legutóbbi hate_clemezre, a 2019-es Auric Gates Of Velesre kell építkeznünk – mondja ATF Sinner énekes/gitáros. – Ugyanakkor minden egyes Hate-lemez külön utazás, és sosem ugyanarra a helyre vezet. Pontosan sosem tudhatod, merre kalauzolunk."

A dallista az alábbi:

01. Rugia
02. The Wolf Queen
03. Exiles Of Pantheon
04. Saturnus
05. Awakening The Gods Within
06. Resurgence
07. Velesian Guard
08. Sun Of Extinction
09. Sacred Dnieper

A Resurgence és a Rugia már meghallgatható.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Cloudscape - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Riverside - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 6.

 

Jerry Lee Lewis - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2010. október 31.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.