Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Michael Monroe: autentikus, magas energiaszintű rock’n’roll a legjobb formában

0310mmOktóber 16-án jelenik meg a Spinefarm gondozásában Michael Monroe új szólóalbuma. A The Wildhearts főnökével, Gingerrel készített Sensory Overdrive és a Backyard Babies gitárosával, Dregennel összehozott Horns And Halos folytatása a Blackout States címet viseli.

Tizenhárom friss szerzemény kerül fel a Hanoi Rocks volt frontembere, Michael Monroe új szólóalbumára, amelyet a The Hellacopters mellől is ismert Chips Kiesbye producerrel és Petri Majuri hangmérnökkel készített az énekes zenekara Göteborgban, illetve Helsinkiben. Monroe jelenlegi bandájában Steve Conte (New York Dolls, Company Of Wolves) és Rich Jones (Black Halos, Amen) gitározik, Karl Rockfist (Chelsea Smiles, Danzig) dobol, a basszusgitáros pedig természetesen továbbra is a régi hanois harcostárs, Sami Yaffa. „Roppant izgatott vagyok a Blackout States miatt, ebben a lemezben ugyanis egy tökéletes rock’n’roll-album minden összetevője benne van”, mondja Monroe. „Erőteljes, dallamos számok ezek nagyszerű, tényleg mondanivalóval teli szövegekkel, amelyek minden klisét nélkülöznek, és egy gyilkos banda vezeti elő őket punkos, tökös hozzáállással. Tényleg bárkinek ajánlom ezt a lemezt, akit akár csak egy kicsit is érdekel, hogyan szól manapság az igazi, autentikus, magas energiaszintű rock’n’roll a maga legjobb formájában.”

Monroe a nyáron több fesztiválon is ott lesz, de önálló turné is várható tőle az év második felében.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Alter Bridge - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Perfect Symmetry - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Helloween - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Poisonblack - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

30 Seconds To Mars - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 13.