Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Megújult felállásban, a Destruction volt dobosával térnek vissza a svéd thrasherek

0608raisehellHamarosan új nagylemezzel jelentkezik a svéd thrasher Raise Hell. Az új felállásban dolgozó banda a Black Lodge kiadónál hozza ki a Written In Blood című albumot augusztus 21-én.

Jimmy Fjällendahl énekes, Jonas von Wowern gitáros és Niklas Sjöström basszer mellett Sven Vormann, a Destruction volt dobosa alkotja a Raise Hell új felállását. A zenekar utoljára 2006-ban hozott ki lemezt City Of The Damned címmel, és mint látható, azóta elég alaposan átalakultak, hiszen utóbbin csak Jimmy és Niklas zenélt a mostani felállásból. Az előzetes hírek szerint a Written In Blood egy sötét, súlyos, dallamos dimenziót ad a banda eddig ismert hangzási elemei mellé.

A dallista az alábbi:

01. Dr. Death
02. Six Feet Under
03. Fallen Domination
04. Demon Mind
05. A Blackened Resurrection
06. The Bell of the Reaper
07. We Arise
08. Thank you God
09. In Cold Blood
10. Final Hour

A zenekar turnétervei még formálódnak.

Címkék:

 

Hozzászólások 

 
+2 #1 vitya121 2015-06-08 15:03
királyság! ezt várom 2006 óta. yeeeah!
és az az énekes is maradt yeeaah!
Raise hell forever!
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Iron Maiden - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Eric Martin - Budapest, PeCsa Music Café, 2013. március 9.

 

Poisonblack - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.