Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Megtalálta új basszusgitárosát az Omen

0703omenIsmét teljes az Omen felállása: Mezőfi József lett az új basszusgitáros a nemrég távozott Vörös Gábor utódjaként.

„Szeretnénk bemutatni Mezőfi 'Joci' Józsefet, az Omen basszusgitárosát. Üdv, Joci, az Omen családban! Mennek a próbák, jönnek a bulik. Jön az új album. Hello Joci!", tette közzé a Facebookon az Omen, akiknek ezután ismét teljes a felállásuk, és július 21-én, az V. Vecsési Moto-Rock fesztiválon mutatkoznak be ebben a leosztásban. Mezőfi József korábban többek között a Cool Head Klan, az Akela és az Invader sorait erősítette.

Vörös Gábor májusban azért hagyta ott Nagyfi Laciékat, hogy másik csapatára, a Piramisra koncentrálhasson. Előtte tizennégy évet húzott le az Omenben.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Overkill - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Apocalyptica - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Stuck Mojo - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 2.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Whitesnake Tribute Band - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. május 4.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.