Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Megjelent a The Wildhearts új lemeze, nézd meg a Splitter videóját!

Szeptember 3-án új albummal jelentkezett a The Wildhearts. Gingerék most egy újabb számot klipesítettek a lemezről.

0622twh

Legutóbb két éve, Renaissance Men címmel jelentetett meg új lemezt a punk’n’roller The Wildhearts. Gingerék pénteken thewildhearts_cjelentették meg a folytatást a Graphite Recordsnál, ennek címe 21st Century Love Songs. A zenekar továbbra is legklasszikusabb felállásában dolgozik, vagyis a főnök mellett CJ gitározik, Ritch Battersby dobol és Danny McCormack basszusgitározik.

A dallista az alábbi:

01. 21st Century Love Songs
02. Remember These Days
03. Splitter
04. Institutional Submission
05. Sleepaway
06. You Do You
07. Sort Your Fucking Shit Out
08. Directions
09. A Physical Exorcism
10. My Head Wants Me Dead

A lemez megjelenése alkalmából most a Splitter című szerzeményhez készült videóklip.

 

Hozzászólások 

 
#1 ma 2021-09-07 19:43
Tetszenek nekem ezek az albumok. Jó lett a Renaissance Men és a 2020-as Ginger szóló is. Ez sem rossz. Jöhetne nekik egy kis népszerűség.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Nickelback - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. november 8.

 

Jeff Loomis - Budapest, Dürer Kert, 2012. november 11.

 

Die Krupps - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Die Hard - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

ZZ Top - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2009. október 15.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.