Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Megint Vörös Attila gitározik a Sanctuaryben

Ismét Vörös Attila került a Sanctuary gitárosi posztjára. A zenekarban Joey Concepcion távozása tette szükségessé a cserét.

0310va

Az áprilisi Keep It True fesztiválon már ismét Vörös Attila gitározik majd a Sanctuary soraiban, miután a zenekarból távozott Joey Concepcion gitáros. A zenekar nem fűzött különösebben bő magyarázatot a cseréhez, így egyelőre azt sem tudni, milyen időtávra szól Attila újonnani bevonása a tevékenységükbe. Az mindenesetre biztos, hogy a kultikus német fesztiválon az Into The Mirror Black lemez harmincéves jubileuma alkalmából játszanak majd, és a teljes nagylemez anyaga terítékre kerül a rendezvényen.

Mint ismeretes, Warrel Dane 2017-es halála óta a Sanctuary a Witherfallból ismert Joseph Michaellel a fronton koncertezik, és elméletileg előbb-utóbb egy új album is készülhet majd ebben a felállásban.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Whitesnake - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. július 13.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Apocalyptica - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Orphaned Land - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.