Shock!

december 21.
vasárnap
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Még mit nem: tizenhat év után új albummal jelentkezett a KFT

Tizenhat év után új albummal jelentkezett a KFT. A Még mit nem lemezbemutató koncertjét június 20-án tartják a Budapest Parkban.

0430kft

Április 29-én megjelent és végig is hallgatható a KFT új nagylemeze, a Még mit nem. Az album hat dalt tartalmaz, amiből két szerzeményt Laár András, hármat Bornai Tibor és egyet Márton András jegyez.

A KFT június 20-án izgalmas koncertre készül: együtt lépnek fel a Pál Utcai Fiúk zenekarral a Budapest Parkban. A véletlen úgy hozta, hogy eddig fesztiválokon is szinte alig találkoztak, most azonban közös blokkok is lesznek a műsorban. A KFT-vel ezen az estén fellép Gábor Andor UFO, Lengyelfi Eszter és a Vintage Dolls énekes trió is. Részletek itt.

 

Hozzászólások 

 
#2 torta 2024-04-30 11:22
Idézet - Rémálomszínháza zelmutcában:
Az ciki, ha ByeAlex jutott eszembe elsőre, ahogy elindítottam?


Nem nagyon volt olyan (gitar)pop/alternativ eloado Magyarorszagon az elmult 35-40 evben, akire a KFT ne hatott volna
Idézet
 
 
#1 Rémálomszínházazelmutcában 2024-04-30 09:12
Az ciki, ha ByeAlex jutott eszembe elsőre, ahogy elindítottam?
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Volbeat - Budapest, PeCsa Music Hall, 2013. június 18.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Heathen - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Amorphis - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Wackor - Budapest, Petőfi Csarnok, 2008. október 31.