Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Még inkább kitoltuk a határokat ebben a dalban, és minden korábbinál gyorsabban játszunk”

Március 18-án új lemezzel jelentkezik a svéd black metal egyik intézménye, a Dark Funeral. Az album címe We Are The Apocalypse lesz.

0107darkfuneral

2016-ban, Where Shadows Forever Reign címmel adott ki utoljára nagylemezt a Dark Funeral. Most végre megérkezik a folytatás a Century Mediánál a We Are The Apocalypse képében. A banda mai felállását Lord Ahriman gitáros, Heljarmadr énekes, Chaq Mol gitáros, Jalomaah dobos és Adra Melek basszer alkotja. Az első dal, a Let The darkfuneral_cDevil In már ismert, most a Nightfall is meghallgatható. „Még inkább kitoltuk a határokat ebben a dalban, és minden korábbinál gyorsabban játszunk – mondja a számról Lord Ahriman. – Olyan érzést akartam kelteni, mintha a hangzáskép felett lebegnék a saját sötét, kifacsart világomban. Ilyen sebesség mellett szintén kihívást jelentett megtalálni a megfelelő egyensúlyt és dinamikát úgy, hogy a dallamok és az atmoszféra se tűnjön el a zajban, de szerintem sikerrel jártunk! Ez a dal új jelentést ad az epikus kifejezésnek."

A dallista az alábbi lesz:

01. Nightfall
02. Let The Devil In
03. When Our Vengeance Is Done
04. Nosferatu
05. When I'm Gone
06. Beyond The Grave
07. A Beast To Praise
08. Leviathan
09. We Are The Apocalypse

A csapat egyelőre nem indul hagyományos turnéra, de számos fesztiválfellépés vár rájuk az év későbbi részében.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Nickelback - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2013. november 8.

 

Jeff Loomis - Budapest, Dürer Kert, 2012. november 11.

 

Overkill - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

ZZ Top - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2009. október 15.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.

 

Wackor - Budapest, Wigwam, 2005. március 18.