Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Mark Of The Necrogram címmel jön februárban az új Necrophobic

Február 23-án jelenik meg a Necrophobic nyolcadik nagylemeze. A Mark Of The Necrogramról máris meghallgatható az első szám.

0120necrophobic

necrophobic_cA Century Mediához szerződött a svéd Necrophobic, és február végén már meg is jelenik a következő nagylemezük Mark Of The Necrogram címmel. A lemez azért is kiemelkedően fontos a csapat életművében, mert ismét Anders Strokirk énekel rajta, aki utoljára húsz éve, a The Nocturnal Silence albumon hallatta hangját náluk.

A Kristian Wåhlin borítójába csomagolt albumra az alábbi dalok kerülnek fel:

01. Mark Of The Necrogram (4:53)
02. Odium Caecum (4:25)
03. Tsar Bomba (5:40)
04. Lamashtu (5:20)
05. Sacrosanct (4:38)
06. Pesta (5:59)
07. Requiem For A Dying Sun (4:39)
08. Crown Of Horns (3:59)
09. From The Great Above To The Great Below (5:53)
10. Undergången (2:48)

A csapat legutóbbi kiadványa egy Pesta című kétszámos EP volt augusztusban.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Alter Bridge - Budapest, Petőfi Csarnok, 2014. június 11.

 

Suicidal Tendencies - Budapest, Zöld Pardon, 2012. július 11.

 

Beardfish - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.