Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Már három szám is meghallgatható az Overkill főnökének szvinges zenekarától

Ősszel különleges projektalbummal jelentkezik D.D. Verni: az Overkill basszusgitárosa The Cadillac Band nevű szólócsapatával szvinges muzsikában utazik.

0715ddverni

Szeptember 17-én jön ki az MVD kiadónál a D.D. Verni & The Cadillac Band első nagylemeze, a Let's Rattle, amelyen új oldaláról ismerhetjük meg az Overkill örökmozgó basszer/főnökét, lévén a csapat szvinges alapú, húzós big band muzsikában utazik. Verni régóta rajong a hasonló zenékért, a csapatot pedig a The Brian Setzer Orchestra basszerével, John „Spazz" Hattonnal hozta össze – mint ebből is sejthető, maga D.D. itt nem a négyhúrost pengeti, hanem gitározik. A további tagok Tony Pia dobos (The Brian Setzer Orchestra, The Doobie Brothers), Dave Moscoe billentyűs, Damian Bacci gitáros, illetve egy teljes fúvós szekció.

ddvernicadillac_cA dallista az alábbi:

01. Cadillac Man
02. Shake It Swing It
03. Give Me Your Number
04. Olivia...That's Who!
05. Powerhouse
06. Cold Hearted Woman
07. School Of Rock'n'Roll
08. L-O-V-E
09. Just Say U Love Me
10. Manhattan Baby
11. Close Your Eyes and Dream
12. Ain't That A Kick In The Head
13. The One Who Loves You

A lemezről már három dal is meghallgatható.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Symphony X - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Wisdom - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2005. november 12.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.