Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Már augusztusban új dalokat akar írni a Bullet For My Valentine

0524bulletJövő héten, egészen pontosan augusztus 16-án a Szigeten is fellép a walesi Bullet For My Valentine. Matt Tuckék a tervek szerint már e hónap végén leülnek összerakni pár új dalt.

Az idei Sziget nem dúskál éppen a metalos fellépőkben, ezek egyike viszont a Bullet For My Valentine lesz, akik nemrég öt album után szakítottak a Sony-birodalomhoz tartozó RCA kiadóval a walesi Bullet For My Valentine, hogy aláírjanak a Search And Destroy/Spinefarm Recordshoz. A banda legutóbbi lemeze tavaly jelent meg Venom címmel, és ha hihetünk Jamie Mathiasnek, hamarosan nekilátnak a folytatásnak is.

„Úgy tudom, az most a terv, hogy hónap végén pár napot a stúdióban töltünk majd dalszerzéssel és felvételekkel”, mondta a basszer az Artének. „Azért megyünk ilyen gyorsan stúdióba, mert továbbra is fent akarjuk tartani ezt a lendületet, ami most bennünk van. Utána pedig máris jön egy téli turné, és arra kell majd koncentrálnunk, szóval meglátjuk, mi sül ki ebből az egészből. De remélhetőleg jól elleszünk majd azokban a napokban”, tette hozzá mindehhez Michael Paget gitáros. „Most abban reménykedünk, hogy két dalt eredményezhet ez a session, de egyet mindenképpen.”

A zenekar augusztus 16-án este játszik a Sziget OTP Bank színpadán.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Deep Purple - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. február 17.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Overkill - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Apocalyptica - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.