Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Májusban új albummal jelentkezik a The Wildhearts klasszikus felállása

Május 3-án, Renaissance Men címmel új lemezzel jelentkezik a The Wildhearts. Gingerék legutóbb tíz éve jelentettek meg új dalokat ezen a néven.

0122wildhearts

Egészen hihetetlen, de egy örökkévalósággal ezelőtt, 2009-ben jelent meg a The Wildhearts legutolsó nagylemeze ¡Chutzpah! címmel. Ginger persze azóta is számos dologba belekapott, most azonban végre ismét a zenekarral tér vissza: az új nagylemez, a Renaissance Men május 3-án jön ki. Szintén jó hír, hogy ismét egyben van a banda a tulajdonképpeni klasszikus felállása, vagyis Ginger oldalán nemcsak C.J. gitárost és Rich Battersby dobost, hanem most már Danny McCormack basszusgitárost is ott találjuk. Az 1993-as Earth Vs. The Wildhearts album turnéján és az 1995-ös P.H.U.Q. időszakában, vagyis a csapat csúcsperiódusában aktív négyes utoljára 2005-ben állt együtt színpadon, de akkor is mindössze egyetlen buli erejéig.

A csapat májustól máris turnézik Angliában, további részletek remélhetőleg hamarosan.

 

Hozzászólások 

 
#1 nikfisz 2019-01-22 18:30
Na végre!Jó lenne ha errefelé is jönnének,bár sajnos nem jellemző.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Orphaned Land - Budapest, Club 202, 2013. október 4.

 

Whitesnake - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. július 13.

 

Stuck Mojo - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 2.

 

Winger - Budapest, A38, 2009. december 9.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.