Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Május 30-án Budapesten koncertezik a Six Feet Under

Közzétette aktuális európai turnémenetrendjét a Six Feet Under. Chris Barnes és csapata eszerint május 30-án a Dürer Kertben koncertezik.

The Lord Of The Underworld néven fut az a turné, amely május végén indul neki Európának, headlinere a Chris Barnes által vezetett Six Feet Under, rajtuk kívül pedig az Infernal Tenebra, a Morose Vitality és a Critical Mess is játszik rajta. A hivatalos flyeren egy május 30-ai budapesti buli is szerepel a Dürer Kertben, bár hazai szervező egyelőre még nem jelentette be a koncertet.

Azért fogalmazunk óvatosan a dologgal kapcsolatban, mert a banda egy időben egyáltalán nem számított gyakori vendégnek a közép- és kelet-európai régióban, és még pletykákat is lehetett hallani Barnes bizonyos averzióiról a térséggel szemben. Miután úgy tűnt, hogy ezeken – ha léteztek is – felülemelkedett, és 2014 tavaszára beharangoztak egy fellépést Budapesten, ezt a koncertet bizonyos közelebbről meg nem nevezett „egyeztetési problémák” miatt ismét lemondták. Remélhetőleg most végre eljutnak hozzánk…

 

Hozzászólások 

 
-3 #3 Carrast 2018-02-18 17:11
láttam élőben pár éve BA-n, hát jobban tenné ha a hátralévő napjait vmi szanatóriumban töltené
Idézet
 
 
-2 #2 cápaidomár 2018-02-18 14:59
Nahát, akkor mégiscsak átmerészkedik a lepukkant kelet-európai országokba...
Idézet
 
 
-5 #1 James Smith 2018-02-18 14:47
Úgyis lemondja ez a demenciával küszködő drogos buzeráns.
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Mátyás Attila Band - Budapest, A38, 2011. július 2.

 

Psychotic Waltz - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

A Life Divided - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.