Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

„Magamban csak az AOR Blackie Lawlesseként emlegetem Eriket”

Még idén új albummal jelentkezik a Therion. A Leviathan II pontos paraméterei még nem ismertek, de az első dal már meghallgatható, méghozzá egy meglepő vendégénekessel.

0827therion

Folytatja 2021-ben megkezdett Leviathan-trilógiáját a Therion. Az első album folytatása még idén kijön a Nuclear Blastnél, és most Pazuzu címmel bemutatták róla a felvezető single-t. „Ezt a dalt eredetileg másnak írtam, de mivel nem adott egyértelmű választ, hogy elfogadja-e, végül úgy döntöttünk: újraírjuk a Therionnak – mondja a főnök, Christofer Johnsson. – Vendégénekesként szerepel benne Erik Martensson az Eclipse-ből, akit magamban csak az AOR Blackie Lawlesseként emlegetek, egyértelműen az elmúlt évtized új bandáiban felbukkant kedvenc énekeseim közé tartozik.”

További részletek a Leviathan II-ről remélhetőleg hamarosan.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Helstar - Budapest, Club 202, 2012. szeptember 12.

 

Voivod - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Magma Rise - Budapest, Club 202, 2011. május 11.

 

Paul Gilbert - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 29.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.