Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Lehet, hogy trióként lép majd színpadra a Volbeat

Megvált Thomas Bredahl gitárostól a dán Volbeat, akinek így a banda frissen megjelent DVD-je, a Live From Beyond Hell / Above Heaven jelenti a hattyúdalát. A pontos okokról a felek nem nyilatkoztak, egyelőre az utód sincs meg.

„Egy zenekarban játszani sok szempontból olyan, mint egy házasság: egyszer fent, egyszer lent", áll a banda közleményében. „Szeretnénk megköszönni Thomasnak mindazt a munkát, amit belefektetett a Volbeatbe, és csakis a legjobbakat kívánjuk neki a jövőre nézve."

A zenekar egyelőre nem találta meg Bredahl utódját, de annyi bizonyos, hogy egyetlen meghirdetett koncertjüket sem mondják le a változás miatt. Az ugyanakkor még nem dőlt el, hogy trióként vagy kisegítő gitárossal állnak majd színpadra a január 26-án startoló amerikai Gigantouron, ahol a Megadeth, a Motörhead és a Lacuna Coil társaságában robbantják szét a színpadokat.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Riverside - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 6.

 

Die Krupps - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Symphony X - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Accept - Budapest, Club 202, 2011. február 2.

 

Solar Scream - Budapest, Dürer Kert, 2010. november 6.

 

Wackor - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 8.