Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Last Time I Saw The Sun: még egy dal a ma megjelenő új The Dead Daisiesről

Augusztus 5-én, azaz ma jelenik meg a Steamhammer / SPV-nél a The Dead Daisies új nagylemeze, a Make Some Noise, amely az első Doug Aldrich gitárossal a zenekar soraiban. A csapat most bemutatta az albumról a Last Time I Saw The Sun dalt.

0414tdd

Már márciusban befejezte új lemezének munkálatait a The Dead Daisies. A tavalyi Revolución folytatásának producere a híres slágergyáros, Marti Frederiksen volt, a munkálatok Nashville-ben folytak, az anyag címe pedig Make Some Noise lesz, és augusztus 5-én, azaz ma jelenik meg a Steamhammer / SPV gondozásában. A harmadik lemez azért is hoz fontos változásokat, mert új szólógitáros debütál a bandában Doug Aldrich (Whitesnake, Burning Rain, Bad Moon Rising, Lion) személyében: Doug néhány hónapja került be a formációba, miután Richard Fortust és Dizzy Reedet elszólította a The Dead Daisiesből a Guns N' Roses rebootolása. A felállás további tagjai a főnök David Lowy gitáros, John Corabi énekes, Marco Mendoza basszer és Brian Tichy dobos.

thedeaddaisies_cAz albumra az alábbi dalok kerülnek fel:

01. Long Way To Go
02. We All Fall Down
03. Song And A Prayer
04. Mainline
05. Make Some Noise
06. Fortunate Son
07. Last Time I Saw The Sun
08. Mine All Mine
09. How Does It Feel
10. Freedom
11. All The Same
12. Join Together

A zenekar augusztustól a KISS előtt játszik Észak-Amerikában.

 

Hozzászólások 

 
#1 Richoka 2016-08-05 11:02
Nem a Make Some Noise a címadó?
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

The Winery Dogs - Budapest, Barba Negra Music Club, 2016. február 17.

 

Cloudscape - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Queensryche - Budapest, Club 202, 2013. október 23.

 

Mercenary - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Sodom - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Wackor - Budapest, Wigwam, 2005. március 18.