Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Lament For The Hollow: új dal az Amorphis-kapcsolódású The Eternaltől

Új nagylemezén dolgozik a The Eternal, amiről most bemutatták az első dalt. A csapatban az Amorphis dobosa és ex-basszere is játszik.

0505theeternal

2024-ben, Skinwalker címmel jelent meg a The Eternal előző albuma, amelyet a Celestial című EP követett, szeptember 18-án pedig a zenekar újk lemeze, az Obscured Horizons is megérkezik a Reigning Phoenix Music gondozásában. A doomos súlyosság mellett melankolikus hangulatokkal és progresszív ízekkel is dolgozó csapat alapítója két ausztrál muzsikus, Mark Kelson énekes/gitáros és Richie Poate gitáros, akik mellett az Amorphis volt basszere, Niclas Etelävuori, illetve most is aktív dobosa, Jan Rechberger játszik.

Az új album első ízelítője Lament For The Hollow címmel hallgatható meg alább, további részletek hamarosan.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Slipknot - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2015. február 5.

 

Symphony X - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

A Life Divided - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. február 23.

 

Wendigo - Budapest, Sziget fesztivál, 2007. augusztus 11.

 

Watch My Dying - Budapest, Kultiplex, 2007. július 11.