Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Közösen indul turnéra a Slayer, a Suicidal Tendencies és az Exodus

Alighanem az év amerikai turnéja címre is esélyes lesz az a körút, amely május 9-én indul Denverben, és a főzenekar Slayer mellett a Suicidal Tendencies, illetve az Exodus vesz részt rajta.

0121slexsui

A közös turnéról szóló pletykák akkor kezdtek el terjedni, amikor mindhárom zenekart egyszerre igazolták le az Egyesült Államok legrangosabb hard rock/metal fesztiváljára, a columbusi Rock On The Range-re. Mint most kiderült, a híreszteléseknek volt alapja, május 9-étől a triumvirátus tényleg közösen járja majd az Egyesült Államokat. Mindez természetesen Gary Holt számára jelenti majd a legkomolyabb kihívást, hiszen a gitáros jelenleg a Slayerben és az Exodusban is játszik, vagyis minden este két zenekarral léphet színpadra.

A Slayer és az Exodus a '80-as évek hőskorszakában viszonylag gyakran koncertezett együtt, 1985-ös, a Venom két nyitóbandájaként lebonyolított amerikai turnéjuk máig legendás. A Slayer és a Suicidal Tendencies legutóbb 1990-ben, az európai Clash Of The Titans turnén játszott huzamosabb ideig közösen.

 

Hozzászólások 

 
+1 #3 Flagellator1974 2014-01-23 08:06
Holt lenyomja élvezetből az egészet.
Idézet
 
 
+2 #2 Lilibaba 2014-01-22 12:18
Soha napján kiskedden:)
Idézet
 
 
+3 #1 Khold 2014-01-21 20:29
Ez ütni fog \m/

Magyarországra mikor jönnek? :-D
Idézet
 

Szóljon hozzá!


Kereső

Friss

Hozzászólások

Galériák

 

Royal Hunt - Budapest, A38, 2014. március 13.

 

Marty Friedman - Budapest, Diesel Klub, 2011. május 19.

 

Nitzer Ebb - Budapest, Dürer Kert, 2011. május 1.

 

Destruction - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 11.

 

Amorphis - Budapest, Diesel Klub, 2010. november 21.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.