Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Korn és NOFX a Szigeten

0515kornMár megszoktuk az utóbbi években, hogy a Sziget hard rock/metal szempontból megszűnt jelentős eseménynek lenni, nem is hullat ezért senki könnyeket, de örülni azért lehet néha: a szervezők bejelentették a Korn és a NOFX fellépését az idei fesztiválon.

Eddig jobbára csak a Queens Of The Stone Age-nek lehetett örülni a Sziget idei felhozatalából, ha az ember a súlyosabb gitárzenékért lelkesedik, meg esetleg amolyan határterületen mozgó előadóként a The Prodigynek, már ha még él olyan ember Magyarországon, akiből tényleg lelkesedést vált ki Liam Howlették egy-egy újabb hazai fellépése. Most azonban kicsit javult az összkép: augusztus 15-én, pénteken a Korn, augusztus 17-én, vasárnap pedig a NOFX is emeli majd a legnagyobb magyar fesztivál programkínálatának fényét.

Amúgy meg a már említett Queens mellett lesz még Blink 182, A Day To Remember, Skrillex, Madness, Jimmy Eat World, Ska-P, Placebo, Manic Street Preachers meg Imagine Dragons is, részletes program itt.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Anna Murphy - Budapest, Club 202, 2014. április 4.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Symphony X - Budapest, Petőfi Csarnok, 2011. március 14.

 

Dark Tranquillity - Budapest, Dürer Kert, 2010. október 14.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.

 

Wackor - Budapest, Süss Fel Nap, 2006. április 25.