Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Kings Today: új dal a The Agonist és a Stuck Mojo énekeseivel dolgozó Sicksense-től

Két ismert énekessel a fronton dolgozik a Sicksense nevű amerikai csapat, akiknek tavasszal érkezik az első minialbuma. Egy új szám máris meghallgatható a csapattól.

0810sicksense

Sicksense néven fut az új zenekar, amelyben többek között a The Agonist énekesnőjét és a Stuck Mojo frontemberét is ott találjuk. Az egyszerre keménynek, dallamosnak, fogósnak és groove-osnak ígért zene két alkotója Vicky Psarakis és Robby J. Fonts mellett Branislav Panic gitáros, Samuel Bedard basszer és Cody Taylor dobos.

Első daluk Make Believe címmel tavaly debütált, most meghallgatható a Kings Today című darab is. A banda első hangzóanyaga egy azonos című EP lesz öt dallal, április 22-én.

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Devin Townsend Project - Budapest, Barba Negra Music Club, 2015. március 12.

 

Anthrax - Budapest, Budapest Park, 2013. július 30.

 

Riverside - Budapest, A38, 2013. május 23.

 

Sodom - Budapest, Diesel Klub, 2011. február 13.

 

Stratovarius - Budapest, Petőfi Csarnok, 2010. november 28.

 

Pain of Salvation - Budapest, A38, 2010. október 24.