Shock!

június 27.
szombat
Betűméret
  • Betűméret növelés
  • Alap betűméret
  • Betűméret csökkentés

Két új taggal dolgozik következő lemezén a Bearfood

Elkezdődtek az új Bearfood-lemez munkálatai: a csapat egy közel két éves, csendesebb időszak után, két új taggal a soraiban nagy erőkkel dolgozik a 2019 tavaszán megjelenő lemez dalain.

1024bf

A csapat új dobosa Lengyel Tamás, aki előtte a LongWay és az 5Amper soraiban ütötte a bőröket, basszusgitáros pedig Tóth „Gy” István, aki a Witness, a Mag és a Katlan zenekarokból lehet ismerős. A készülő hanganyag zeneileg az eddigi Bearfood-hagyományokat követi a zenekar szerint húzós riffekkel és magyar szöveggel.

A csapat a dalok írása mellett koncertezget is, legközelebb október 26-án, az S8 Underground Clubban a brazil Mystifer és a Türböwitch társaságában lehet elcsípni őket.

Címkék:

 

Szóljon hozzá!


Kereső

Hozzászólások

Galériák

 

Iron Maiden - Budapest, Papp László Budapest Sportaréna, 2014. június 3.

 

Jeff Loomis - Budapest, Dürer Kert, 2012. november 11.

 

Motörhead - Budapest, Sziget fesztivál, 2011. augusztus 10.

 

Slayer - Tokaj, Hegyalja Fesztivál, 2011. július 15.

 

Muse - Budapest, Sziget fesztivál, 2010. augusztus 15.

 

Wackor - Budapest, Kultiplex, 2005. október 8.